MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Lantern 15664234
nr 1566 4234
LANTERN
med handtag, o. 199. Length: 90 cm, wear, damages.
med handtag, o. 199. Längd: 90 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday September 25 2023
at 18:48:35
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)